Nihal AYDIN

Muğla’dan başlayan yolcuğunu,  İstanbul’da devam ediyor…Yaşam sürecini  neleri sığdırmış ve sığdırıyor…

Sakarya Üniveristesi Bilgi Yönetimi,İstanbul Üniversitesi Sosyoloji,Anadolu Üniversitesi İşletme (3.sınıf)  Mezun olmuş ve hala mezun olmaya devam  eden öğrenmeyi ve gelişmeyi yaşam boyu  olduğuna inanan biri olmuş.

1996 yılında Muğla’da başlayan ilaç sektöründe  iş ve çalışma hayatını 2001 yılında İstanbul’a gelmesiyle birlikte daha geniş alanlarla ,Tekstil ve Basın sektöründe finans ,ihracat ve muhasebe alanında, 20 yıllık kurumsal hayat tecrübesiyle birlikte,aynı zaman da  2012 yılında başladığı ve  devam eden ve edecek olan kişisel gelişim ve psikoloji alanında gelişimini ,hem kendine ,hemde başka hayatlara dokunmaya kendini adamış biri Nihal AYDIN

Bireysel ve Çiftlere danışmanlık yaparken bir yandan da ,Grup çalışmaları,meditasyon kampları,Atölye çalışmaları ve Bireylere Kişisel gelişimlerine fayda sağlamak adına eğitmenlik yapmaktadır.

ÖĞRENİM ve GELİŞİM YOLCULUĞUNA DEVAM EDERKEN …Bir yandan da sosyal sorumluluk projeleride hayatına dahil ederek ,Tamamen kişisel ve dostlarıyla bir olarak ortaya konulan ,Gerek sağlık gerekse eğitim le ilgili ihtiyacı olan en önemlisi de Otizmle İlgili Halkalı Göktürk İlköğretim okuluna Özel eğitim alabilecekleri sınıfı hayata geçirerek küçükte olsa bir katkı sağlanmasıyla projenin içince var olmaktan mutluluk duymuştur.Sosyal olmayı yaşam biçimi haline getirmiş ve bir çok alanda etkin olarak yaşamın enerjisini her daim güçlü tutmayı başaran olmuş.

Yaşam felsefesi:

–  Öğrenmenin ve gelişmenin zaman kavramı yoktur… Sıfatlar birer algı oluşturur ve bu algılar insanları ayrıştırır. Sıfatlar gerçeklerin ambalajıdır.

-Mutluluk hedefine vardığın yer değil yürüdüğün yoldur.Bu yola hayatınıza neleri  sığdırmak ve nasıl yaşamayı seçmek sizin elinizde.   Hayat seçimlerimizdir.

Benim yaşam yolum, vazgeçmemek pes etmemek oldu…

Ya sizin yolunuzda …………………….neler var.?

Uzmanlık Alanları…

-Muhasebe

– Finans

-Pazarlama

– Profesyonel Koçluk (ICF)

-Aile Danışmanlığı ve boşanma süreçleri boşanma sonrası danışmanlık

– Nlp practitioner

– Nlp Master

– Yönetici koçluğu

– Takım Koçluğu

– Öğrenci Koçluğu

– İlişki koçluğu

– Kalıtsal Aile Trawmaları

– İlişkilerde ve İletişimde  Meta Programlar

– Transaksiyonel Analiz

– Birkman Kariyer Yönetimi –Hedef –Meslek Seçimi-Yaşam Analizi-İş Yetenekleri Keşfetme

– Gottman Çift Terapistliği

– Osho meditasyonlar

– Kranio Çakral Terapi

– İş ve Çalışma Psikolojisi

-Kişilik Bozuklukları

– Psikolojik Rahatsızlıklar

-Kişilik Analizleri

– Nefes Terapisi

-Sigara Bırakma Yolları