• ICF Onaylı Koçluk Eğitimi Başlıyor

  ICF Onaylı Koçluk Eğitimi Başlıyor.

  5 Modülden oluşan eğitim sonrası sizde ünvanlı koç olabilirsiniz.

  1. Modül – 18 Ocak – 19 Ocak 2020
  2. Modül – 08 Şubat – 09 Şubat 2020
  3. Modül – 29 Şubat – 01 Mart 2020
  4. Modül – 21 Mart – 22 Mart 2020
  5. Modül – 04 Nisan – 05 Nisan 2020
  www.mayacoaching.net
  [email protected]

  AYRINTILI BİLGİ VE KAYIT İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ

Koçluk Sertifikası Programımız, bilgi ve beceri derinliği ile koçluk kariyeri için hazırlar ve dünya çapında bir milyondan fazla insanın kullandığı sayısız tescilli araçları ve kanıtlanmış koçluk yöntemlerini öğreneceksiniz. Bu program size, derinlik kazandıracak ve yaşamınızı değiştiren bir deneyim olacaktır.

Koçluk Sertifika Programımızı tamamladıktan sonra, Sertifikalı Koç olursunuz. Danışanların yaşamlarının, ilişkilerinin, sağlık, kariyer, yaşam dengesi, maneviyat, finans vb. her alanda ilerleme kaydetmelerine yardımcı olursunuz. Ayrıca, yaşam geçişlerinde, insanlara koçluk yapabilir,  yaşam amaçlarını keşfetmelerinde yardımcı olur, hayatının anlamını bulmalarına ve bununla ne yapacaklarına karar vermelerine ve kariyerlerini değiştirirken ya da ilerleme kaydetmeleri yönünde onlara destek verebilirsiniz.

Bir Maya Coach, Koçluk yaptığı kişiyle güçlü ve kalıcı bir koçluk ilişkisi oluşturabilmesi için önce kendisine sonra koçluk alana karşı Sahici olması gerektiğine inanır. Bir Maya Coach öncelikli olarak kendi içinde tam ve bütün olma yolculuğundadır.  Koçluk yaptığı kişinin de kendi içinde sahici olmasına destek olur.

Koçluk alanla Koç arasındaki ilişki ne kadar Sahici olursa orada o kadar güçlü bir bağ kurulur. Bu bağ önce Koçla koçluk alanın bir olmasına tam ve bütün olarak hareket ederek işbirliği yapmasına yardımcı olur. Ve bu iş birliği Koçluk alanın kendi koçluk konusuyla da aslında bir olmasına çok önemli zemin teşkil eder.

Bu bir olma hali önce Koç a daha cesur koçluk yapma cesareti verir. Koçluk alanınsa kendi konusunun derinliklerine cesurca bakabilmesine ve kendisiyle yüzleşmesine destek olur. Bu yüzleşme beraberinde farkındalığı getirir. Böylece Maya Coaching Modelinin 4 Köşe temeli tamamlanmış olur. Bu dört köşe temelin sağlamlığı koçluk alanı harekete geçirir ve dönüşüme taşır.

Maya Coaching Değerler

 • Sahici Olmak
 • Cesur Olmak
 • Harekete Geçmek
 • Bağ Kurmak
 • İşbirliği
 • Dönüşüm
 • Farkındalık

Program tamamı profesyonel koç olan iki lider ve iki asistan ile gerçekleşmektedir.

Programı yöneten liderler, uluslararası koçluk federasyonu (ICF ) tarafından yeterlilik belgesine sahiptirler.

Her bir katılımcı tüm program kapsamında aşağıda belirtilen süreç boyunca koçluk becerilerini çeşitli aktivite ve uygulamalar ile deneyimleyerek refleks haline dönüştürebilecektir:

Her biri iki gün süren 5 modül ile toplam 10 gün sınıf içi eğitim

Her biri iki saat süren 3 kişi ile gerçekleşen 4 süpervizyon ile toplam 8 saat süpervizyon

Her biri bir saat süren 4 birebir koçluk ile toplam 4 saat bireysel koçluk

Tüm katılımcıların katılımı ile gerçekleşecek sınıf içi programların arasında:

 • Her bir katılımcı ile bir saat birebir koçluk
 • Üçerli gruplar ve bir program lideri ile iki saat süpervizyon gerçekleşecektir.

Program Lideri

Aysel Taşdemir. ACC – PCC – AIMCC

× Whatsapp İle Bağlantı Kur