HARUN KİLCİ

1999’da Hava Harp Okulu’nda Sistem Mühendisliği bölümünden ve 2005 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olarak çift lisans eğitimini tamamladı. Daha sonra Türkiye’nin en saygın eğitim kurumlarından olan İstanbul Üniversitesi’ne bağlı İşletme İktisadı Enstütüsü’nde İnsan Kaynakları üzerine yüksek lisans yaptı.

Profesyonel iş yaşamı 1999 yılında Konya’da Başak Gıda AŞ’de Genel Müdür Asistanlığı ile başladı. Daha sonra Kocaeli Uğur Teneke Ambalaj ve Plastik Sanayi AŞ’de Personel ve İdari İşler Müdürü olarak görev yaptı ve İstanbul’a geldi. Burada Borusan bünyesinde sırasıyla, Borusan Mannesmann Boru AŞ Halkalı Fabrikası’nda İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürü ve Borusan Mannesman Boru AŞ’de İnsan Kaynakları İş Ortağı ve İdari İşler Yöneticisi olarak çalıştı.

Daha sonra Harun Kilci Eğitim ve Danışmanlık’ı kurdu. Özellikle firmaların “İnsan Kaynağı”nı daha verimli yönetmesi ve daha yüksek performans sağlamasına yönelik tüm süreçlere yönelik danışmanlık hizmeti veren bu eğitim kurumunda ayrıca Eğitmen ve Yönetim Danışmanı olarak da çalışmaktadır.

Harun Kilci eğitim ve profesyonel çalışma hayatı boyunca pek çok eğitim projesini hayata geçirmiştir. Ayrıca mesleğinde uzmanlaşmak için katıldığı eğitimleri başarıyla tamamlayarak bir çok başarı sertifikası almaya hak kazanmıştır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.