Aysel TAŞDEMİR

20 yıla yakın  iş tecrübesi bulunan, Aysel Taşdemir, Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Anadolu üniversitesi İktisat bölümünü ardından İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisansını  tamamlayıp, profesyonel iş yaşamına  1999 yılında  mali sektörde  başlangıç yaptı. AGN Turizm A.Ş.’de 2 yıl boyunca kurumsal kaynak planlaması, bütçeleme, mali analiz, işletme yönetimini belirleyen muhasebe politikaların oluşturulması, finansman yönetimi, vergi planlaması konularında periyodik raporlama ve iletişim kanalların oluşturulması konularında görev ve sorumluluk aldı.  Proje yönetimi ve insan kaynakları yönetimi ile beşeri faktörlerin eğitim süreçlerinin planlanması ve bu süreçlerin takibi ile somut ölçülebilir değişimlerin raporlanması ve bu süreçlerin belirli zaman aralıklarıyla revize edilmesi konularında  liderlik yaptı. Karşılaşılan sorunların çözümü ile ilgili olarak personellere rehberlik ederek sorunların ilgili personeller tarafından kalıcı olarak ortadan kaldırılmasını sağladı.

TAŞDEMİR, Türk Hoechst İlaç ve Kimya Sanayi AŞ’de  Muhasebe ve Finans Yöneticisi olarak görev aldı. Halkla İlişkiler ve İletişim yetkinliğini Star TV’de satış ağırlıklı tecrübesi ile pekiştiren Aysel TAŞDEMİR, Ege Bank A.Ş.’de kredi kartları risk yönetimi, operasyon, bilgi giriş, bilgi kontrol departmanlarında çeşitli sorumluklar aldı. 2 yıl boyunca Bankacılık sektörünün spesifik ve dinamik yapısına uygun olarak eğitimlerin gerçekleştirilmesi ve insan kaynağının verimli bir şekilde kullanılması için projelerin hazırlanması konusunda deneyimler kazanmıştır.

13 yılı aşkın süredir başarı ile devam ettirdiği Turkuaz Kuy. Malz. Paz. San. Şirketindeki Genel Müdürlük görevi ile şirketin tüm beşeri ve ekonomik faktörlerinin planlanması ve yönetimini gerçekleştirmektedir.

Sürekli öğrenme anlayışına katkıda bulunmak, insanların içsel keşif ve mutluluklarına tanıklık etmek amacıyla 2014 yılında koçluk sürecine başlamış, aynı yıl Aim Coaching Koçluk Okulu’ndan mezun olmuştur. Professional Certified Coach(PCC) ünvanına sahip, ICF Türkiye ve ICF Global üyesi profesyonel bir koç olarak, Aimco Koçluk Okulu’nda  ve MB Akademir’de liderlik ve süpervizörlük sorumlulukları almıştır.

Uzmanlık Alanları

PCC, AimCC

  • Satış ve İş Geliştirme
  • Planlama ve Proje Yönetimi
  • İş Yaşamında İletişim Yönetimi
  • Muhasebe ve Finans Yönetimi
  • Bankacılık ve Finans Eğitimleri
  • Bankacılık Eğitim Projeleri Uygulama ve Yönetimi
  • Ekonomik Planlama ve Yönetim
  • Liderlik ve Koçluk Becerileri